Hikayelerle Arapça

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
HİKÂYELERLE ARAPÇA(??????? ?????????)Arapça okuma ve anlama beceresini geliştirmek isteyenlere yönelik eğlenceli bir çalışma,Sıkılmadan okuyup, pratik yapabileceğiniz dünya edebiyatında meşhur 10 hikâyeHikayelere özel alıştırmalar ile kendinizi ölçme ve değerlendirme imkanıHikâyelerde geçen bilinmeyen kelimelerin Arapça- Arapça anlamlarıDünyaca meşhur klasik hikayelerin sadeleştirilmesi ile oluşan 10 hikayeden her birinin akabinde farklı türlerde sorular yer almakta. Metnin anlaşılmasını ölçme amacıyla hazırlanan soruların yanı sıra bütün hikayeler seslendirildi. Hikayelerde geçen bilinmeye kelimelerin Arapça-Arapça anlamlarına yer verilen 10 ayrı hikaye ile Arapçanızı eğlenerek geliştireceksiniz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...