Hümeyra 1 - Umut Öyküleri Serisi 1

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Hümeyra; içimizden, bizden biri.Duygudaşın, kaderdaşın ama bir farkla.Yokluğun ve yoksunluğun girdabında kendini koy vermeyen, düşlerine sımsıkı tutunan ve umudu kendine rehber edinenHümeyra bir umuttur, umutsuzluğun koynunda. Hümeyra ışıktır kabusların zifiri karanlığında.Ve Hümeyra haykırıştır suskunluğun tam ortasında...Rüyalar mevsiminde bir çiçektir Hümeyra...Yazgısına çığ düşen, nazenin bir kardelen...Umuttan kanadıyla, kelebektir Hümeyra...Yoklukta gizli servet, hüznü tebessüm bilen ...Cennetini kaybeden bir melektir Hümeyra...Ömrün gel-gitleriyle, çok ağlayıp az gülen...Anne kokusu bilmez, bir bebektir Hümeyra...Cennetini kaybeden bir melektir Hümeyra...Hayal kurmaktan ve ümit etmekten asla vazgeçmeyenlere...
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...