Hz. Peygamber (Sas) Döneminde Sosyal Hizmetler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
- İnsanoğlu yaratılış gereği en şerefli varlıktır. Sahip olduğu kıymet, değer, onur ve haysiyet onun sahip olduğu sorumluluğunun bir göstergesidir. Her ne kadar yaratılış gereği bütün insanlar eşit olsalar da bazen doğuştan bazen de hayatın içerisinde başlarına gelen bir takım arizî durumlar nedeniyle çeşitli imtihanlara maruz kalmaktadırlar. Bu imtihan sürecinin farkında olup bu durumu sağlıklı bir şekilde geçirmek de yine insan olmanın bir gereğidir.- Resûlullah (sas); çocuk, genç, yaşlı, hasta ve engelliler başta olmak üzere toplumun çeşitli fertlerine ne şekilde bir yaklaşım ve faaliyet içerisinde olunması gerektiğine dair örnek uygulamaları insanların dikkatine sunmuştur. Onun yardıma muhtaç ve çaresiz durumda olanlara yönelik uygulamaları günümüzde sosyal hizmet/ler alanına giren bir çok örneği teorik ve pratik açıdan ele alıp değerlendirmemize imkân hazırlamıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...