İçimdeki İyilik

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"İçimdeki İyilik" kitabı küçük bir kız çocuğunun yaptığı iyilikleri ve iyilik yaparken hissettiğiduyguları anlatmaktadır.8 yaş ve üzeri okuyucuya hitap eden kitap; okuma zevki vermenin yanı sıra çocukların insanilişkilerini geliştirmek, sosyal hayatlarında karşılaşabilecekleri problemleri çözebilmelerine yardımcıolmak, toplumsal sorunlara duyarlılık kazanmalarını sağlamak gibi birçok değeri kazanmalarınıamaçlamaktadır.Bu değerler; kitabın ana karakteri Kübra'nın karşılaştığı olaylar, büyüklerinden dinlediği hikâyeler,arkadaşlarıyla oynadığı oyunlar ve daha önemlisi, varlığını içinde hissettiği iyilikle okuyucuyaulaşmaktadır. Kübra, yaptıklarını ve öğrendiklerini günlüğüne yazarak anlatmaktadır.Kitaptaki günlükler ve hikâyelerde çocuklara şu alışkanlıklar kazandırılmak istenmektedir:* İyilik yapmak *Planlı yaşamak *Aile içi iletişim ve nasihat dinlemek*Hayvan sevgisi *Zamanın değerini bilmek *Tasarruf yapmanın önemi*Hayal kurmak *Yardımlaşmak ve paylaşmak...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...