İfsadın İç Yüzü

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tam bir asırdır din düşmanı münafık ve mülhidlerin ifsadına karşı kale gibi duran Risale-i Nur, intikam maksadıyla gizli bir komitenin insafsız hücûmuna maruz kalır. Nur Külliyatını tahrif esnasında hızlarını alamayan muharrifler; Kadîr-i zu'l-Celâl'in hadsiz ve nihâyetsiz kudretini tahdîd; Hayy-u Kayyûm olan Allah'ın Beka sıfatını tekzîb, meleklerin vücudu, kabir, haşir, hesab, Sırat, Cennet ve Cehennem'i cümleten ve tafsîlen inkâr eder. İFSADIN İÇ YÜZÜ kitabı,îmân hakikatlerine uzanan ellerin iyi niyet taşımadığı,yapılan icraatın ecnebî hesabına olduğu,Nurları sadeleştirmenin imkân ve ihtimal dâhilinde olamayacağına dair, Kur'ân-ı Kerîm'in belâğî üslûb ve esaslarını şahid göstererek Allah'ın inâyetiyle ilmen isbat eder.Bu inayet, öyle bir hâl arz eder ki; iki buçuk sayfalık Birinci Lem'a'da tam iki yüz otuz tahrîfi tesbitle muknî îzâhât ve cevablar vermektedir.Bu kitab aynı zamanda;yahudileri lanetleyen ayetlerin şu an geçerli olmadığını iddia eden,Ka'be-i Muazzama'nın ruh ve sırrının kalmadığını vehmeden,Risalet-i Ahmediyye aleyhissalâtu vesselâm'ı hadislerin aslından silen,Allah'ın vahdâniyyetini inkâr eden kâfir ve müşrikleri mü'min yapan,kendilerinin hâşâ Allah'ın çocukları olduğunu iddia eden kâfir yahudi ve hıristiyanları, âyet-i kerîmelerin sarîh nassına rağmen felsefe yapmak suretiyle temize çıkaran,Muhammed sallallahu aleyhi vesellem'in risâletine inanmayan zındıkları müslüman yaparak cennet kapılarını açanve bu uğurda haya etmeden hadis uyduranve Kur'ân'ın birçok âyetini tahrîf ettiği görülen FETHULLAH GÜLEN ve onun hamdiyle tesbîh eden havârîlerine ilmî ve çok cesur reddiye ve cevablar ihtiva eder.Bu Kitabın samimiyetinin en ehemmiyetli delîl ve şahidi, mahiyeti yeni anlaşılan cemaat ve sergerdelerini yıllar evvel keşfetmesi ve "şakirde!" parmağını uzatmak isteyenlerin bile hayatlarının karartıldığı ve hapishanelere tıkıldığı günlerde te'lif edilmiş olmasıdır.Eserin en önemli vasfı, cuntacıların mahiyeti, itikadî ciheti ve yapacağı cümle asar ve icraatını beyân edip akıbetlerini de harfi harfine ve en ince tafsîlatına kadar Kur'ân'dan istinbat edip yıllar evvel muhterem okuyucusuna takdim etmesidir.İlmî ve ahlakî bir üslûbla te'lîf edilen kitabın ehl-i îmân gençlere hizmet edeceğini ümid ve temenni ediyoruz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...