İki Komite İki Kıtal

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ermeniler Osmanlı devletinin en sadık ve itaatli tebaasıydı. Ne yazık ki, İngiliz, Amerikan, Fransız misyonerlerinin ve Rus ajanlarının kışkırtması ile ülkenin hiçbir bölgesinde çoğunluğu teşkil etmedikleri halde bağımsızlık sevdasın düşmüşler ve devlete isyan etmişlerdir. Birinci Dünya Savaşı'nda, doğu cephesindeki düşman Rus ordusuna yardımcı oldukları ve Müslüman vatandaşlarına karşı nice cinayetler işledikleri için İttihat ve Terakki iktidarı tarafından düşmana destek vermemeleri için ülkenin iç ve güney bölgelerine nakledilmelerine karar verilmişti. Bu eserde Ermeni komitelerinin devlete ve Müslümanlara karşı yaptıkları kötülükler ile İtthat ve Terakki komitesinin bir kısım Ermenilere uyguladığı muamele dile getirilmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...