İman ve Aksiyon Adamı Mehmed Akif

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İçte ve dışta İslâm´a karşı yapılan türlü hakaret ve hücumlara karşı müslümanların vurdum duymaz tavırları Mehmet Akif´i kahretmiştir.Yok ki hiçbir işiten... Millet-i merhûme sağır, Bir değil, mahvedilen devlet-i İslâmiyye....Ey Cemaat uyanın! Yoksa hemen gün batacakUyanın! Korkuyorum: Leyl-i nedâmet çatacakMehmet Akif sözde müslümanlara da şöyle sesleniyor;Müslümanlık denilen rûh-i ilâhi arasakMüslümanız diyen insan yığınından ne uzakBu eser müslümanların yeniden dirilişive şahlanışı için Mehmet Akif Ersoy´un bir çağrısıdır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...