İmanın Felaketi Hain Bakışlar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kardeşlerim!İnsanların en hayırlısı bizlere şunları bildirdi: "Harama bakmayan gözlere cehennem ateşi değmez." Başka bir Hadisi Şerifte ise: "Kadınlara şehvet dolu gözlerle bakanların gözlerine  erimiş  kurşun dökülür ve  cehenneme atılırlar." Allah Rasûlü (sallallahu aleyhi vesellem)'in buyurduğu gibi gözün bir bakışı bizim cennet ve cehennemimizi hazırlamaktadır. Bu uyarının yapıldığı asır olan  Asr-ı Saadet döneminde kadınlar örtülerine dikkat etmekte, erkekler ise bunun hassasiyetinin farkındaydılar. Günümüzde ise kadınların açılıp saçıldığı; fuhşiyatın telefon, televizyon ve diğer medya unsurları ile yayıldığı hepimizce malumdur. Evinize dünyadan haberdar olmak için aldığınız televizyonlardaki birçok program, gözlerinizin nurunu söndürebilmekte ve ahiretinizi yıkmaktadır. Aynı şekilde telefon veya bilgisayarlarınızda yer alan programlar, internet siteleri ve video izleme sitelerindeki  şeytanın askerleri, gözlerimizi esir alabilmektedir...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...