İmparatorlugun Son Kalesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yakın tarihimizin efsane karakterlerinden Kazım Karabekir paşamızın hayatının bir kesitinin işlendiğikitap, aynı zamanda imparatorluktan cumhuriyete geçişte üzerinde uzun tartışmaların yapıldığı birdönemi de kapsamaktadır.Karabekir paşanın, Enver paşa ile birlikte, İttihat ve Terakkinin Manastır şubesini teşekkülüesnasında çektikleri sıkıntılar ve başardıkları, İmparatorluğun Son Kalesi adlı elinizdeki eserde, tarihikaynaklara sadık kalınarak işlenmiştir.Genç ve değerli yazar Caner ÇİÇEK'in romanlaştırarak bu tarihi kesiti gözümüzün önündecanlandırması, genel okuyucu için fevkalade ufuk açıcı olma iddiası taşımaktadır. Tarafsızlığı, yanısıra belgelere sadakati ile de doyurucu olan bu eser, öylesine akıcı bir uslüp ile verilmiştir ki, kendimiadeta o günleri yaşayan bir ittihatçi gibi hissetmeme neden olmuştur.Caner ÇİÇEK'i kutluyor ve bu minvalde çalışmalarının devamını merakla bekleyeceğimi ifade etmekistiyorum.Prof. Dr.Mim Kemal ÖKE
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...