İnsü Cin ve Diğer Şerlilerin Şerrinden Koruyan Nusha

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İnsü Cin ve Diğer Şerlilerin Şerrinden Koruyan Nusha

 

İmâm-ı Deyrebi Rahimehullâhın nakline göre; cin, insan ve diğer eşrârın (serli yaratıklan) șerrinden korunmak için ekseriyetini hıfz âyetlerinin teşkil ettiği şu mübarek hicâb koruma nushası) yazılıp taşınır. (Ahmed ed-Diyarbî, el-Mücerrebât, sh:72-73)

Bu yazının başında geride zikredilen hıfz âyetleri bulunmaktadır ki biz bunların mânâlarını yukarıda zikrettik. Hifz âyetlerinden sonra:
"Ey Allâh! Ey unutmayan koruyucu! Ey sayısız nîmetler sâhibi! Ey en güzel isimler ve en yüce sifatlar Kendisine âit olan! Peygamberin Muhammed sav hürmetine Senden dileğim odur ki bu yazıyı tașıyan kişiyi Kur'ânı Kerem'i koruduğun sır ile muhafaza edesin. Zira Sen: 'Gerçekten de Biz, o (inkâr etmiş oldukları) Kur'ân'ı Biz indirmişizdir. Şüphesizki Biz (diğer kitaplarımız arasından) sâdece onu elbette (tahrif ve değişikliklere uğratılmaktan) muhafaza edicileriz (onu koruduğumuz gibi Bize sığınanları da koruruz).
(el-Hicr Sûresi:9) buyurdun ki Senin buyruğun haktır ve gerçektir. O Aliyy ve Azim olan Allâh'in yardımı olmadan hiçbir güç ve kuvvet yoktur." duâsı zikredilmiş olup peşi sıra Süleymân (Aleyhisselām)ın mührünün sûreti mevcuttur.
Bunun ardından beşi Meryem Suresi' nin, beşi de Şûra Suresi'nin başında bulunan ve mânâlarını ancak Allâh-u Teâlâ'nın bildiği on tâne hurûf-u mukatta'a mevcut olup, daha sonra: "O'nun buyruğu haktır ve mülk O`na mahsustur.? (el-En'âm Sûresi:73'den)
kavl-i şerifi mezkûr olup, sonrasında ise altı şifa ayeti zikredilmiştir. (Ahmed ed-Diyarbî, Mücerrebât, sh:72-73)
LALEGUL DERGISÍ EKIM 2018

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...