İran: Tehdit mi, Fırsat mı?

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bugün Türkiye Ortadoğuda daha aktif, daha farklı bir siyaset izleme iddiasında. Arap baharı, Kürt sorunu, Suriyeyle ilişkilerimiz ve Ortadoğudaki yerimiz Türkiyenin uluslararası politikasında önemli bir yer işgal ediyor. Peki, İran bu resmin neresinde?Dünya politika sahnesinin etkin aktörlerinden biri haline gelen İran ve Türkiye ilişkilerini nasıl anlayabiliriz? İranla ilişkilerimiz ülkemizin Ortadoğudaki geleceğini nasıl şekillendirecek? Kürt sorunu ve Suriye ile ilişkilerimizde İranın rolü nedir? İran dost mu, rakip mi? Türkiye İranla ilgili tartışmalarda hangi tarafta yer alıyor?Todays Zaman gazetesinin genel yayın yönetmeni ve uluslararası ilişkiler doktoru Bülent Keneş, bu önemli sorulara yanıt aradığı kapsamlı çalışmasında, bizi bilmediğimiz bir İranla tanıştırıyor. İranla ilişkilerimizi enine boyuna ele alan Keneş, tarihi ve bugünüyle İranı ve İranla ilişkilerimizi titiz ve anlaşılır bir dille ele alıyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...