İslam Düşüncesinin Ana Merkezleri Maveraünnehir; İSAV Tartışmalı İlmi Toplantılar Dizisi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslâmî İlimler Araştırma Vakfı(İSAV), İslâm Düşüncesinin Ana Merkezleri: MÂVERÂÜNNEHİR konulu tartışmalıbir ilmî ihtisas toplantısı gerçekleştirmiştir. Bu toplantıda, İslâm düşüncesinin ana merkezlerindenMâverâünnehir'in içtimâî, siyasî, ilmî, kültürel, dinî ve tarihî yapısı; Mâverâünnehir'de İslâm düşüncesinin öncütemsilcilerinden İmâm Mâtürîdî; Ebû Nasr el-Fârâbî; Ahmed Yesevî ile ilgili tebliğler sunulmuş, müzakere edilmişve toplantı metinleri bir araya getirilerek bu eserde neşredilmiştir. Bu toplantı ile Selçuklu ve Osmanlı dönemleri ileonların devamı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nde yerleşmiş bulunan kültür, sanat ve düşünce hayatımızın köklerikeşfedilmeye, yüce dinimizin Türk coğrafyasında nasıl anlaşıldığının ve nasıl yaşandığının misalleri ortayakonulmaya çalışılmıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...