İslam Öncesinden Abbasilere Kadar Emevi-Haşimi İlişkileri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslâm tarihinde iyi ilişkiler, güzel davranış örnekleri çok çok fazladır. İslâmla birlikte Cahiliye adı verilen bir dönem kapanmış, onun yerini Asr-ı Saadet almıştır. İslâm kardeşliği o günün toplumu için çok muazzam bir gelişmedir. Ancak çok hızlı gelişen, kabile yapısından büyük bir devlete dönüşen, yeni kurumlar oluşturan bir bünyede olumsuz bazı çalkantıların meydana gelmesi de tabiî bir durumdur. İlk dört halifeden üçünün öldürülmüş olmaları ve meydana gelen diğer çekişmeler sebebiyle dışarıdan bakan ve o dönemi tanımayan, tamamen karamsar bir manzara ile karşılaştığı sonucuna varabilir. Bununla birlikte bütün bunalımlara ve iç çekişmelere rağmen İslâm toplumu, İslâm sayesinde bu bunalımları aşmasını bilmiştir. Hatta dünyanın sayılı medeniyetleri arasında yer alan İslâm Medeniyeti doğmuştur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...