İslam Tarihinden Altın Sayfalar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kâinâtın efendisi Muhammed Mustafa (sallallâhü aleyhi vesellem) Efendimiz bütün âlemlerinpeygamberidir. Allâhü Teâlâ'yı sevmek ve rızâsına kavuşmak ancak Resulullâh Efendimiz'e tâbî olup emirlerine itaatetmekle olur. Kim Resulullâh Efendimiz'e tâbi olmadan Allâhü Teâlâ'yı severim derse bu kimseyalancıdır. Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sallallâhü aleyhi vesellem) Hazretlerini görüp ona iman edenAshâb-ı Kirâm'ın şerefleri bütün ümmetten pek yüksektir. Bu da Resûl-i Ekrem Efendimiz'e sahabîolmalarının ve İslâm dinine ilk evvel hizmet etmiş bulunmalarının bir mükâfatıdır.Resulullâh Efendimiz (sallallâhü aleyhi vesellem) "Ashâbıma hürmet ediniz. Zîrâ onlar sizin enhayırlılarınızdır." buyurdular. Binaenaleyh, biz o yüksek zâtların istisnâsız hepsine de hürmet vemuhabbet ederiz. Ehl-i Sünnet'ten olan bütün Müslümanlar böyle inanır ve böylece hareket eder, bütün Ashâb-ı Kirâm'ı hürmetle yâd ederler.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...