İslam Üzerine Düşünceler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
21. yüzyıla adım adım yaklaşıyoruz. Günümüzde müslümanlar, eski ihtişam ve güçlerini yeniden kazanmanın zaruretini anlamış bulunuyor. Bu yolda atılacak ilk adımın, neleri, hangi sebeplerle ve nasıl kaybettiğimizi anlamak olduğunda şüphe yoktur. Bir başka deyişle, Kur`an, sünnet ve diğer kaynaklar aynen elimizde bulunduğuna göre, maddede ve manada bu kadar gerileyişimiz nasıl açıklanabilir ve bu durumu düzeltmek için neler yapılmalıdır.Elinizdeki kitapçık, 9 ilim adamı tarafından kaleme alınmış, konuya değişik açılardan yaklaşan ve öneriler getiren makalelerden oluşmaktadır.(Arka Kapak)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...