İslâmiyetin Geliştirdiği Tasavvuf; İslam Tasavvufunun Tarih Boyunca Gösterdiği Gelişmeler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslâm mirasının en önemli parçalardan birinin tasavvuf olduğu şüphegötürmez bir gerçek. Tasavvuf ilkin, İslâm hayatının diğergöstergeleri gibi gelişme ve tekâmül etme kanunlarına boyun eğipilk önce bir ibadet ya da nefsi terbiye yolu olarak Allah'a yaklaşmakiçin bir vasıta sayılmıştır. Daha sonra ise konusu, metodu ve hedefiolan bir ilim olarak belirmiş, bu yolda ise diğer ilimlerden ve dinilimlerinden kendisini ayıran vasıfları üstlenmiştir.Ömer Rıza Doğrul, İslâmiyet'in Geliştirdiği Tasavvuf isimli bueserinde, tasavvufun tarihî seyri ve yetiştirdiği önde gelen isimleriele alarak tasavvufun muhtelif asırlarda geçirdiği gelişmeleriyansıtan bir ayna görevi üstleniyor.Tasavvufun ayak izlerini anlamada yetkin bir kaynak...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...