İst1hbarat

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Muhaberat'tan kaçarken Suriye'de petrol bulan MİT elemanları...Bahoz Erdal Operasyonu...Mebruke Hanım: Teşkilat-ı Mahsusa'nın kadın ajanı...Osmanlı'nın kahraman ajanı Zenci Musa...Netflix'e konu olan MOSSAD ajanı Eli Cohen...MOSSAD'ı alt eden Türk kadın i s ti hbaratçı...Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli istihbaratçısı Çiçero...1964 yılında adına kanun çıkarılan efsane Türk istihbaratçısı İngiliz Kemal...İngiliz istihbaratına sızan Sovyet ajanın sıra dışı hikayesi...Fal ile istihbarat toplayan Anna K rause...Bir Rus İstihbaratçısının FBİ tarafından yakalanma hikayesi...MİT'in Mercedes Operasyonu...Osmanlı'nın derin istihbaratçısı Yakup Cemil...Pasta keser gibi ülke bölen kadın Gertrude Margaret...Nükleer savaşı engelleyen Oleg Penkovsky...Kendi casusluk "network"unu oluşturan Wilfred Dunderdale...Oyuncak ayıya telsiz saklayan ajan Ruth Werner...Ve ilginç birçok istihbarat hikâyesi...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...