İtikadım - Dinim İslam Serisi 1

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İki dünya saadetini insana kazandıran doğru bir inanca sahip olabilmek için atmamız gereken ilk adım okumak ve öğrenmektir. Çünkü güzel dinimiz okumamızı, öğrenmemizi ve öğrendiklerimizi hayatımıza geçirmemizi emrediyor.İnanç hatayı kabul etmeyen bir alandır. Bu sebeple çok dikkatli olunması ve bir çocuğa titizlikle verilmesi gereken ilk eğitimdir. İşte Dinim İslâm Serisi'nin birinci kitabı olan İtikadım, inanç konusunda kılavuzniteliğinde bir eser.Kitapta, bir müslümanın akaid/inançla ilgili bilmesi gereken temel konular kısa, sade ve anlaşılır bir üslupla ele alınıyor. Güzel tasarımı, üniteleri pekiştirici etkinlikleri, örnek menkıbe ve hikâyeleri ile itikad eğitimini eğlenceli ve kalıcı hale getiriyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...