Kabusname; Ölümsüz Klasikler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kâbusnâme, yüzyıllar öncesinden bugüne süzülüpgelen bir nasihat kitabı...Devlet yönetimi, toplumsal kurallar, aile hayatı,çocuk terbiyesi, tasavvuf, edebiyat...Daha pek çok şey üzerine incelikle söyler sözleriniKeykâvus bin İskender...Tüm birikimini evladı üzerinden geleceğe aktarır...Kâbusnâme'den sonra yazılmış birçok nasihat kitabı olmasınarağmen eser, kendine has üslubuyla önemini bugün hâlâ korur.Üstelik yalnızca edebî dikkatle sınırlı kalmayıp devlet geleneğiaçısından da önem taşıdığı için fakültelerin farklı bölümlerindeokutulur. Nasihat kültürünün bu özgün yazılı örneği, Sevâl GünbalBozkurt'un Farsça aslından yaptığı çeviriyle günümüzün okuruylabuluşuyor şimdi.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...