Kalbimdesin Elimde Değil

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Seni sordular, avuçlarımı gösterdim.Anlamadılar dua ettiğimi!Aynalarda bir ölümlüyü izliyoruz her gün. Üstüne sevilmeyen bir kalp taşıyoruz.Birileri ısrarla sevmedi bizi. Ne kadar sevdiysek en az o kadar sevilmedik.Rüzgârdan dolayı savura savrula uçan bir poşeti izler gibi izlediler nereye takılacağımızı.İpi kopmuş bir uçurtmayı izler gibi izlediler, çakılmamızı keyifle beklerken.Durup nefeslenmek istesek ittiler, yürüsek çekiştirdiler.Anlatmak istediğimizde dinlemediler, sustuğumuzda da neden anlatmıyorsun dediler. Hangi günün sabahında gitmeye niyetlendiysen, gece boyu balçıkla sıvayacağım güneşi.Uykularda kalıp uyanma diye bozacağım alarmı kurulmuş tüm telefonları ve saatleri.Senin uykularda kalmanı sağlamak için, ağlamasınlar diye ağabeylik edeceğim tüm bebeklere.Şehrin tüm meydanlarını sırayla gezip, sana açlığımın grevini başlatacağım.Ne kadar köprü varsa hepsine çıkıp, üstüme benzin döküp elimde kibritlerle restimi çekeceğim.Gitme diye ayılıp bayılıp düşeceğim, hiçbir yardım talebini kabul etmeyeceğim.Hakkımı haram etmekle tehdit edeceğim bütün ortak dostlarımızı.Aracı olup seni ikna etsinler diye yalvaracağım zorla, nazla ya da niyazla.Son bir kozum var: Sevgilim, vazgeçmezsen gitmekten, ilk seherin vaktinde, omuzlarda yükselip toprağa gireceğim!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...