Kalbin Uyanışı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kalp uyanınca gönül olur...Gönül sultanını bulunca insan-ı kâmil olur.İnsan-ı kâmil; aşk yolunun yolcusu, sırların bekçisidir.Satırlarda yazılan bu kutlu yolun bekçileri, satırlardan sadırlara ilmek ilmekişlemişlerdir yolun edeplerini. Kendilerinden sonraki nesillere nur olmuştur, aşkyolunun kandilleri...Hz. Adem ile istiğfarın edebini, Hz. İbrahim ve Hz. Meryem ile adanmışlığın vetevhîdin nurunu, Melik Tubba ve Ashab-ı Güzin'le ahde vefa, teslimiyet vetabiiyetin rahmetini, Fatih Sultan Mehmet Han ile kabul olmuş duaya dahilolmanın yolunu öğrenirken; Efendimiz (sav) ve Hz. Fatıma'da aşk ve sırrı talimeder bu kutlu yolun yolcuları...Biz, önce kendimizden ve sonra neslimizden mesul olanlar;Hz. Muhammed Mustafa'nın (sav) Havz-ı Kevser'inde ümmeti olmayı muradediyorken, bu murada uyuyan kalplerle ulaşmayı nasıl tahayyül edebiliriz?Uyuyan bir kalp ölüme mahkûm değil midir? Ölü ruhlar nasıl yola kandilolabilir?Kendi sırrımızı keşfedip, geleceğimizin geçmişimizde saklı olduğunu idrakederek çıkacağımız yolda;Ölmeden önce uykudan uyananlardan olup, geleceğe üzerindeki gafletperdesinden sıyrılmış olarak, gözüyle gören, aklıyla bakan, kalbiyle idrak edenbahtiyar bir nesil bırakmak istiyorsak...Haydin! Çıkalım uyanış yolculuğuna...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...