Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kalem Kuran Çeşitleri

Yükleniyor...

Kalem Kuran ( Kuran Okuyan Kalem Setleri )

Kalem Kuran ( Kuran Okuyan Kalem Setleri )


Değerli okurlarımız gelişen teknolojiyle birlikte kuranı kerim öğrenimine yeni bir soluk getiren icadlarda gün yüzüne çıktı. bunların en bilineni kalem kuran dediğimiz elektronik bir kalem ile kuranı kerime dokunma yoluyla gerek kelime kelime gerekse ayet ayet okuyan böylece cihazı kullanan kişinin defalarca dinleyip anlamasını sağlayan cihazlardır. 

Kalem kuran setleri içerisinde en popüleri ayfa yayınevinin setleri olup kendi içerisinde çeşitli boy ve kutu kalitesine sahiptir. özünde tüm kalem kuran setleri 3 yıl garantilidir. değişen kuranı kerimin hattı ve kalemin ergonomisidir.  Yayınevi olarak ilk tavsiyemiz ayfa ve furkan yayınevlerinin kalem kuran setleri olmakla birlikte hayrat kalem kuran, merve kalem kuranlarda ciddi talep gören ve kullanıcıların istifadesine sunulan setlerdendir. 

Kalem Kuran setlerinin bir diğer özelliği ise farklı dillerde meallere sahip olması, arapça metni onlarca hafız tarafından seslendirebilmesidir. mesela kabe imamlarının sesinden kuran okutabilir bir an sonra fatih çollak hocaefendinin sesine geçebilirsiniz. dilerseniz ingilizce dilerseniz rusça meal dinleyebilir yahut kuran öğrenmek isteyen yurtdışındaki kimselere bu setleri hediye ederek öğrenmelerine vesile olabilirsiniz. 


 
Yükleniyor...