Kalem Kurân-ı Kerim (Cami Boy, Kutulu, Kod:003); Hafız Kalem - Mukabele Kalemi - Kalem Kur'ân

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kalem Kuran'la İhsan Atasoy, Ebu Bekir Şatri, Abdussamed, Ghamdi ve Kabe İmamlarından Suud Shuraim gibi meşhur hafızlardan birisini seçip dinleme imkânına sahipsiniz. Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır'ın tercüme etmiş olduğu, Yusuf Ziya Özkan'ın eşsiz seslendirdiği Kur'an-ı Kerim Mealinide dinleyebilirsiniz. Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Meali Yusuf Ziya Özkan'ın sesinden Kur'ân-ı Kerim Meali 129 Farklı Hafız - 16 Hatim - 3 Farklı Dil - 4 Meal İhsan Atasoy Abdülbasid Abdüssamed Ebu Bekir Şatiri, Suud Şureym Saad Gamidi Raşid El Afasi Halil Husari Mustafa İsmail Medine İmamları - Abdülbari Es-Subeyti - Abdülmuhsin El-Kasım - Salah El-Bedir - Abdullah El-Cühni Ahmed El Acemi İlhan Tok İngilizce Meal Kürtçe Meal (Yeni Eklendi) Sayfa üzeri navigasyon ile kolay kullanım. Mükemmel netlikte ses kalitesi. Kuran okuyan kalem özel basım Kur`an-ı Kerim`de sure adı veya ayet üzerine sadece dokundurmak sureti ile çalışır. Sure adı üzerine getirildiğinde ise tüm sureyi okur. Ayet üzerinde dokunulduğunda ise sadece ayeti okur. Sayfa altlarında bulunan Sayfayı Oku (Arapça) ve Sayfayı Oku (Meal) tuşlarının üzerine dokunulduğunda, sayfanın tamamı Hayri Küçükdeniz'in veya Yusuf Ziya Özkan'ın meal seslendirmesi ile ya da seçmiş olduğunuz hafızın kıraatı ile okunur. Sayfa üzerinde gezinme tuşları ile Hafızları seçmek ve seçilen ayetin mealini dinlemek çok kolaydır. Kalem üzerinden hiç bir tuşa basmadan Kur'an- Kerim'i optik okuyucu ile kontrol edebilirsiniz. 8 Gb hafıza kapasitesi ile istediğiniz dosyaları, ilahileri v.s. yükleyerek mp3 player olarak kullanabilirsiniz. Ses kaydetme özelliği ile okuyuşunuzu test edebilirsiniz. Özel kutu tasarımı ile Kalem Kur'ân'ınınızı rahatlık ile taşıyabilirsiniz. Kutu içerisinde bulunan kolay kullanım kılavuzu ve kartela sayesinde Kur'ân-ı Kerim yanınızda olmasa dahi; Günlük Duaları Hac ve Umre duaları Sure Okunuşları Ses Açma/Kapama Mp3 dinleme ve Ses Kaydetme gibi özelliklere karteladan ulaşabilir tek dokunuşla dinleyebilirisiniz. Yüksek kaliteli optik okuyucu Stereo hoparlör. Stereo kulaklık Uzun Ömürlü Lithium Pil 8 GB hafıza Ses kayıt özelliği İnce,hafif ve şık tasarım Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulun dan MühürlüRahle Boy Kur'an-ı Kerim Özel taşıma çantası
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...