Kana Bulandım

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ödüllü yazar Neel Mukherjee, Özgür Topraklar'da yüzyılın merkezine yerleşen kavramlarıişliyor: Göç ve iltica. Farklı hayatlar yaşayan beş karakter üzerinden, -Mumbai'deki biraşçıdan, sokaktaki dilenciye ve dans eden ayısına, şehirde yeni bir yaşam için köyündeki zorluhayatını terk eden genç kızdan, hayallerinin peşinde her şeyini yitiren inşaat işçisine- dahafazlasını istemenin, yeni bir hayata göç etme arzusunun temellerine iniyor. Hindistan'da geçenve bu dünyanın gerçekliğiyle diğerinin gölgesi arasında hareket eden Özgür Topraklar,birbirine bağlanan hikâyelerle yükselen incelikli bir yapı. Cüretkâr, şiddetli, ama bir o kadar damerhamet dolu bu roman, insanın hayatta kalma ve hayatına hâkim olma dürtülerininetkileyici bir keşfini sunuyor. "Özgür Topraklar, rahat bir şekilde yaşayan bizler için neredeyse kimsenin bu rahatlığa sahip olmadığı bir dünyayı hayal etmemizi gerektiriyor. Bu, Neel Mukherjee'nin etkisinin,tutkusunun ve gücünün bir işareti. " - The New York Times"Tek kelimeyle muhteşem... Özgür Topraklar, baş döndürücü güzellikte bir roman veMukherjee'nin çağımızın en özgün ve yetenekli yazarlarından biri olduğunun kanıtı." - NPR"Neel Mukherjee'nin nefes kesen romanı Özgür Topraklar, okuduğum en güzel şeylerden biri;kelimenin tam anlamıyla huzursuz eden, unutulmaz sahnelerle dolu, görüntülerin, dilin vekarakterlerin yanı sıra bir toplumun servet ve güç eşitsizliği karşısındaki öfkesini, amansızhalini gözler önüne seren bir kitap. Uzun, çok uzun zamandır okuduğum en şaşırtıcı ve enparlak roman." - Hanya Yanagihara"Olağanüstü bir başarı. İnce ve çok katmanlı kurgusu, sosyal adaletsizliğin vahşetinin birtablosu; düşkün hayatlar yaşamak zorunda kalan karakterlerinin onuru üstünde ısrarla duranbir anlatı. Çok güçlü ve etkileyici bir roman. Bitirdiğim an, tekrar başladım." - The Guardian Yazar HakkındaNeel Mukherjee Kalküta'da dünyaya gelmiş ve eğitiminin bir kısmını burada almış, daha sonraOxford ve Cambridge gibi prestijli üniversitelerde lisans eğitimini tamamlamıştır. Kaleme aldığıThe Lives of Others, A Life Apart ve Past Continuous ile büyük çapta ses getirmiştir. Bununyanı sıra Times ve Sunday Telegraph'ta edebiyat eleştirileri ve incelemeleri yapmakta, TLS,Daily Telegraph, Observer, New York Times ve Boston Review gibi çeşitli mecralardayazarlığını sürdürmektedir. Man Booker Edebiyat Ödülü ve Costa Edebiyat Ödülü'ne adaygösterilmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...