Kapalıdan Açığa; Milli Kültürler ve İnsani Medeniyet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kültür ve medeniyet problematiğinin, günümüz insanını ve özellikle de Türk aydını'nı meşgul eden önemli bir mesele olması, ayrıca M. Aziz Lahbabi'nin hem Batı hem de islam kültürüne derinliğine nüfuzu sayesinde iki pencereden bakarak ele aldığı problemleri fikri açıdan üst seviyede tahlil etmede gösterdiği başarısı ve güçlü üslubu, bu kitabın önemini arttıran özelliklerdendir.Lahbabi'nin geliştirdiği felsefe, islam şahsiyetçiliği diye tasvip edilebilir. Bu düşünce islam hümanizmasına dayalı bir felsefedir. Lahbabi eserlerinde, Kur'an'dan ve klasik islam metinlerinden yola çıkarak kişinin özerkliği, şahsi şuur, sorumluluk, benlik duygusu ve vicdan problemlerini sorgulamakta ve tahlil etmektedir. Hümanist bir yaklaşımla diyaloğun ve evsenselliğin önemini vurgulayan Lahbabi'nin bu eserinin, müslüman Türk kültürünün dirilişi yolundaki tahlili tefekkürlere yeni ufuklar açacağını umuyoruz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...