Kayı 11 - Elveda

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Facialara ve olaylara kalkan olamadım ise de paratoner vazifesi gördüm. Bütünmusibetleri üzerime çektim. Kendimi feda ederek vatanı kurtarmaya çalıştım."Söğüt'te coşkuyla başlayan Kayı boyunun 6 asırlık hikâyesi İstanbul'da hüzünle sonaeriyor... Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, KAYI XI: Elveda kitabıyla okuru Osmanlıİmparatorluğu'nun son nefesini verdiği en zor yıllara götürüyor.- Afrika'daki son Osmanlı toprağı Trablusgarp'ın elden çıkışındaki gafletler nelerdi?- Balkanlarda tek kurşun atılmadan terk edilen dört asırlık yurtlar nerelerdi?- Osmanlı Devleti'ni I. Cihan Harbi'ne kimler, nasıl soktular?-Türk tarihinin en hazin harekâtı Sarıkamış'ta neler yaşandı?- Araplar Osmanlı'ya ihanet etti mi?- Filistin toprakları nasıl elden çıktı?- Çanakkale ve Medine'de verilen destansı mücadele...- İngiliz ve Siyonistlerin Osmanlı'yı parçalamak adına kurdukları büyük oyun...- Vahideddin Han ülkeyi kurtarabilme adına nasıl bir mücadele verdi?- Mustafa Kemal'le araları neden açılmıştı?- Vahideddin Han, hain miydi? Vatanı satmış mıydı? Neden yurt dışına çıkmakzorunda kaldı?- 623 yıllık kudretli tarihin en acı skandalı nasıl yaşandı?Ve daha birçok sorunun cevabı Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'in kaleminden KAYI XI:Elveda kitabında...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...