Kayıp İslam Tarihi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslâm medeniyeti, Arabistan'ın kurak çöllerinden bir meteor hızı ile yükseldikten sonra, İspanya'danHindistan'a uzanan geniş coğrafyada bulunan birçok farklı kültür, din ve entelektüel geleneği içerisinealdı.* İslâm öncesi Arabistan'da sosyal, siyasi ve ilmî yaşantı nasıldı? Bu yaşantı İslam'ın gelişi ve ilkelerinin halktarafından benimsenmesiyle nasıl değişti?* İslâm medeniyetine Hz. Peygamber(sas) ve Dört Büyük Halife döneminin etkileri nelerdir?* Beytü'l-hikme nedir, nasıl ortaya çıkmıştır?* Müslümanların Altın Çağ'da matematiğe yaptığı katkılar nelerdir?* Astronomi bilimini, astrolojinin mitoloji ve varsayımlarından ilk kez Müslümanlar mı ayırmıştır?* Tıp alanında Müslümanlar tarafından ortaya konulan yenilikler nelerdir?* Newton ve Einstein gibi dehaların çalışmaları Müslüman bilim adamlarının kuramları üzerine mi kuruludur?Kayıp İslâm Tarihi kitabı tüm bu sorulara cevap vermekle birlikte, İslamiyet'in gelişiyle başlayan, sürekligelişen, bir zamanlar özellikle unutturulan ve şimdilerde ise tekrar diriltilmeye çalışılan maddi manevi nicedeğerini genç nesillere anlatmayı hedefliyor
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...