Kayıp Kuran Günlüğü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Elindeki kitap, Mehmet Yadigar'ın Kayıp Kur'an Günlüğünü bulma maceralarının bir bölümündenoluşuyor. Mehmet Yadigar, henüz 12 yaşındayken başlattığı projeyle, yüzyıllardır kayıpdurumdaki ünlü Kur'an Günlüğünü ortaya çıkarılmasıyla tanınıyor. Mehmet Yadigar veyolculuğunda ona katılan arkadaşları, Kur'an ayetlerinin izini sürerek birçok ülkeyi gezdi. Kimizaman onları yollarından alıkoymak isteyenler de oldu elbette. Ancak yine de hiçbirini günlüğütamamlama görevinden vazgeçiremediler. Bazen umutsuzluğa düştükleri olsa da çoğu zamankafa kafaya verip çözümler buldular. İşte bu kitap, onlarla yaptığımız röportajlar sonucundaoluştu. Mehmet Yadigar ve arkadaşlarının macerasına hazır mısın ?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...