Kehribar Gözyaşları

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Zeynep ne anlatsa, bu anda Zehra için boş laftı bunların hepsi. Ahretliğine döndü ve, onu da sus pus eden şu kelimeler döküldü ağzından:'Benim yüreğim tutsak Zeynebim, yüreğim tutsak benim. Yüreğim tutsak olduktan sonra, bedenim özgür olmuş ne fayda!...'Bir annenin yürek çağıltısıydı bu sözler. Zavallı Zehra, hislerine galip gelmeye çalışsa da, elbette her zaman mümkün olmuyordu bu. Zeynep arkadaşının elini avuçlarının arasına aldı ve birlikte ufka daldılar...Kehribar Gözyaşları...Öyle bir roman düşünün ki, kurgusunda insana ait bütün duygular bulunmakta...Bir kalbin içinde var olan bütün hisler, bir kitabın iki kapağının arasında...Mutluluk, hüzün, umut, umutsuzluk, hasret, kızgınlık, kırgınlık, bekleyiş, sabır ve daha ismi olan ve isimsiz bütün duygular...Elinizdeki romanın sayfaları arasında gezinirken, an gelecek kahkahalarla gülümseyecek, an gelecek hıçkıra hıçkıra "Kehribar Gözyaşları"na boğulacaksınız. Soluk soluğa akıp giden kurgusuyla meraktan yerinizde duramayacak, bir annenin çığlıklarını an be an işitecek ve öykünün karakterlerinin biri de siz olacaksınız.Kehribar Gözyaşları, son zamanlarda sayıları iyice artan ve binlerce yuvayı yangın yerine çeviren kaçırılan ve kayıp çocuk olayları hakkında toplumsal bilincin oluşmasında bir nebze fayda sağlamak amacıyla kaleme dökülmüş, destansı bir evlat hasretinin romanıdır...
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...