Kendinizi Keşfe Var mısınız? 21 Adımda Hedef 12

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
21 adımda başarıya ulaşmak elinizde. Adım adım hedefi 12den vurma formülleri. * Başarı İçin Kendinizi Sorgulayın* Başarıyı İçinizde Arayın* Önünüze Bir Hedef Koyun* Başarı İçin Kendinize Güvenin* Kendinizi Başarıya Hazırlayın* Başarıya Odaklanın* Plansız Başarının Kalıcı Olmadığını Bilin* Kendinizi ve İşinizi Önemseyin* Öğrenmeyi Kolaylaştırın* Zamanı Verimli Yönetin, Başarın* Neden Başaramadığınızı Araştırın* Strese Yenilmeden Yenmesini Öğrenin* Başarı İçin Yol Haritası Oluşturun* Unutma Mazeretini Unutun* Sürekli ve Düzenli Çalışın* Başarmak İçin Önce İnanın, Sonra da Motive Olun* Çevrenizle Olumlu İlişkiler Kurun* Başarı Düşmanlarıyla Mücadele Edin* Kalıcı Başarı İçin İyi Bir Dinleyici Olun* Çalışma Düzeni İçin Önce Uykunuzu Düzenleyin* Başarılı İnsanları TanıyınBaşarıya ulaşanların dilinden. Yaşanmış örneklerle. Başarı size çok yakın. Sadece 21 adımla.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...