Kitabu'l - Kıraat - 5

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitabu'l-Kıraat, serisi 5 düzeyi ile yabancı dil öğretiminde önemli bir beceri olan 'okuma anlama'becerisini ilk seviyeden alıp ileriye seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Kitap, farklı ve renkli konuları sadeve anlaşılır bir üslup ile ortaya koyarken, okuyucunun konuya rahat bir şekilde intikalini sağlamak üzereözellikle girişleri, bazen metin aralarını görsel malzemelerle desteklenmiştir. Metin kavrama soruları, eş-zıtanlam kelime alıştırmaları, kalıp ve sözlük çalışmaları ile yabancı dil öğretimindeki diğer dil becerilerinidesteklerken, İslami ilimleri tahsil eden öğrencileri klasik metinlere alıştırmak gayesiyle de konu sonlarınaişlenen mevzu ile bağlantılı ayet-i kerime ve hadis-i şeriflere yer vermeye özen göstermiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...