Kitap ve Sünnetin Ruhuna Göre Tasavvuf ve Hayat

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Hindistan (Haydarabad)`daki Osmaniye Üniversitesi Yeni Felsefe Kürsüsü Profesörü, Muasır ilim adamı Abdu`l-Bari en-Nedvi`nin Urdu dilindeki "Tasavvuf ve Seyr-i Sulukün Yenileşmesi" veya Arapça tercümesindeki ismiyle "Hayat ve Tasavvuf " adlı eserini, değerli talebem Mustafa Ateş Bey, Türkçe`ye tercüme edip, umumun istifadesine arz etmiştir. Mustafa Ateş`in Türkçe tercümesi, Muhammed Rabi` ibn Raşid en-Nedvi`nin Arapça tercümesine istinad etmektedir.Müellif, son derece mühim ve aynı zamanda nazik ve bir çok ahvalde yanlış anlaşılan mevzulardan biri olan tasavvufu vuzuha kavuşturmak maksadıyla bu tetkike girişmiş bulunmaktadır. Böyle değerli kitabın Türk okuyucularının da istifadelerine arz edilmesi fikri, hiç şüphe yok ki çok isabetli olmuştur."M. Tayyib Okiç
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...