Kızıl Denizde Bir Secde - Hz.Musa

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hazret-i Musa...Hakk'ın karşısına dikilen küfür saltanatını,bir âsâ darbesiyle deviren Nebî...Yolun bittiği yerde,denizi kendine yol eden adımların Sahibi...Zalimin yüzüne karşı,Hakikati en üst perdeden haykıran Hz.Musa...Ya Siz...Kaç deniz çıktı şimdiye kadar önünüze?...Kaç denizin dalgalarından çekinerek,yere vurdunuz âsânızı,denizleri yarmayı hiç denemeden?...Kaç kez susmak zorunda kaldınız,yaşadığınız haksızlıkların karşısında,haklı olduğunuzu bile bile?...Şimdi haykırmanın tam zamanı...Tam zamanı,yıllardır bir köşede toz tutan âsâyı elinize alıp,zorluklar denizine vurmanın...Kendi yolunuzu kendi ellerinizle açmanın,Hayatın bütün keşmekeşinden uzaklaşıp,Tûr DağınaRabbin huzur kaynağı Dergahına varmanın tam zamanı...Mûsâcâ ayağa kalkmanın,Mûsâcâ ayaklanmanın,Mûsâcâ var olmanın,Artık zamanı......"KIZILDENİZDE BİR SECDE /HZ.MUSA"Romanı,size bir öyküden fazlasını sunuyor.Yıkılmışlığa,yorulmuşluğa,yılgınlığa karşın,yeniden doğrulup,"Hiç bir şey bitmiş değil,her şey şimdi başlıyor"diyen bir umutla,kendi içinizde,kendi ruhunuzun yollarında bir yolculuğa davet ediyor sizi...Kalkın dopdolu bir besmeleyle gücünüzü hissedin...Ve ilk sayfasını okumaya başlamakla yola koyulun...Hadi...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...