Kleopatra

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sultan Polat'ın kaleminden dünyayı değiştiren büyük aşkın romanı...Jul Sezar'ın Kommagene'yi kuşattığını bilmiyorsunuz değil mi?Peki ya Markus Antonyus'un! Öyleyse haklıyım.Tarih karartıldı. Kommagene'de yaşananlar hiçbir yerde yazılmadı.Korktular.Roma'nın işkencelerinden, timsahlara yem olmaktan veen çok da çarmıha gerilmekten korktukları için sustular.O gece Kâhta'da; Tanrılar Tahtı'nda yaşananları anlatmayabenden başka hiç kimse cesaret edemedi!Kleopatra ile Antiokos'un sır gibi saklanan aşkını size ben anlatacağım.Bütün dünyanın, hepinizin kaderini sonsuza dek değiştiren olaylar bu aşkla başladı...Güneş Tanrısı Ra'nın Kızı, Tanrıça İsis'in Yeryüzündeki Tezahürü,Aşağı ve Yukarı Mısır'ın Çift Taçlı Firavunu, İskenderiye Kraliçesi Kleopatra'nın Sır Kâtibi Şukura Kleopatra'nın tahta çıkışının 21. yılında Kommagene Krallığı'nda yazıldı. Yazı Tanrısı Kudretli Toti'nin Eli Şukura tarafından mühürlendi
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...