Konuşabilsem

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Size dertlerimi, duygularımı ve dünyaya dairhissiyatımı anlattım. Umarım nelerhissettiğimizi bir nebze anlatabilmişim debelki benim gibi özel insanlara daha nazik vekibar yaklaşır artık sağlıklı insanlar. Benimbedenim ruhumun mezarıdır. Sessiz vehareketsizim. Ama hissiz değilim. Sizinleşimdilik duygu dünyamı babamın sesiyleanlattım. Ama umuyorum ki bir gün kendisesimle size haykıracağım. Kenditebessümümü, hüznümü, ideallerimi vehissiyatımı size kendi dilim ve sesimleaktaracağım. Bekleyin beni! Şu an içinsessizliğe bürünsem de sizsizlik banatahammül edilmez geliyor.Rabbimden son nefesimden önce sadece birkez bile olsa içimde ukde olarak kalan bazıduygularımı dışa vurabilmeyi ve kendi sesimlehaykırabilmeyi isteyeceğim. Bir kez olsun"Anneee, anneciğim!" diyerek ona seslenmeyiisteyeceğim. Bana döndüğünde de gözlerininiçine bakarak: "Seni seviyorum anneciğim."demeyi isteyeceğim rabbimden. Babamasarılıp boynuna ellerimi kelepçeleyebilmeyi,elinden tutup çekiştirebilmeyi isteyeceğim.Bana ayakkabı alacak mısın babacığım?'diyeceğim elbet... Bir gün sizlere kavuşmakiçin size koşacağım umuduyla!..
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...