Korku Duvarını Yıkmak; Küller Altında Yakın Tarih Dizisi - 4

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mustafa Armağan, Korku Duvarını Yıkmak'ta okurlarını ağzına susturucu takılmış yakın tarih olgularınıyeniden düşünmeye çağırıyor. Kitap, hakikat ile düşüncemizin arasına gerilmiş perdeleri yırtmaya,önümüze örülmüş bulunan korku duvarını yıkmaya ve yalanlardan özgürleşmeye bir davet. ErzurumKongresi, kararlarından tutanaklarına kadar ters yüz edilmiştir. Neden? Trabzon Muhafaza-i HukukCemiyeti'nin Mustafa Kemal ve Kazım Karabekir paşaların henüz Anadolu'ya tayinlerinin bile çıkmadığıŞubat 1919'da ilk kongresini düzenlediği neden gizlenir? Minyatür bir devlet düzeni kuran BalıkesirKongresi inkılap tarihlerinde neden geçiştirilir? İstiklal Madalyalı kadın kahramanlarımızdan Kara Fatma1930'larda neden Rus manastırına sığınmak zorunda kalmıştı? İsmet İnönü'nün annesi Cevriye Hanım'ınbaşörtülü fotoğrafları, Zübeyde Hanım'ın arkasından Kur'an okunmasını istediği vasiyetnamesi veMakbule Hanım'ın her ölüm yıldönümünde ağabeyine mevlit okuttuğu neden unutturulmaya çalışılır?İngiltere Parlamentosunda Sevr'le "aptallığın şaheseri" diye dalga geçildiğini, zorla imzalattıktan sonraİtilaf devletlerinin her nasılsa "unuttukları" Sevr'i Yunanistan'dan başka hiçbir devletin onaylamadığını,Vahdettin'in onayından geçmediğini, hele Nutuk'un İnönü'nün cumhurbaşkanlığı dönemindebasılmadığını hiç bilmiyoruz. Kitabı okurken sırlarla dolu bir ormanda yürüyor gibi olacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...