Kösem Sultan; Haremin Gölgesinde Taht Oyunları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
O gece, daha gözleri bile açılmamış şehzadesini, kıymetli taşlarla süslübeşiğinin içinde, hatta Eyüp Sultan Camii'nde düzenlenecek törenle Hz Osman'ın ünlü kılıcınıkuşanırken tasavvur etmişti. O gece, şehzadesinin cülûs törenini hayal ettikçe, neşesiz yıldızlarbile ona pırıl pırıl görünmüştü. İşte on sekiz koca yılın ardından hayali gerçek olmuştu. Hânedanartık onun evlâtlarından devam edecekti. Valide Handan Sultan, Mahfirûze, Sultan Osman, DeliMustafa, onun akılsız annesi... Hepsinin hayali gözünün önünden birer birer geçti...Gülümsedi... Kurdu kurda boğdurmuştu... Yeşil gözlerini salona çevirdi. Bu dairenin duvarlarıda haremdeki dairelerin çoğunda olduğu gibi, birbirinden harika, üzerlerinde lâle, karanfil, yaprakdesenleri bulunan çinilerle kaplıydı. Çinilerdeki mavi renkler o kadar tatlı ve canlıydı ki, insankendini çiçeklerle bezenmiş bir bahçede sanırdı. Odada kalın mavi kadife perdeler vardı.Kenarlarına altın sarısı sırmalarla süsler yapılmıştı. Câriyeler, altın şamdanların mumlarını çoktanyakmış, salonu loş bir aydınlık kaplamıştı.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...