18 yüzyılın ortalarından itibaren sanat; kendi mekânlarını, eğitimini, dilini, inceleme araçlarını, tarihini,yayınlarını, bilimsel alanını, değer sistemi ve pazarını geliştirerek sosyal bir sistem hâline geldi. Peki, uzunbir süreç içerisinde gelişen kültürü ve sanatı yönetmeyi nasıl başarabiliriz?Sanatın yaratımında ikonolojik boyutların anlaşılması; sanat ve sanatçı anlayışının gelişmesini aynızamanda sanatçının çevresinin sosyal, politik ve ekonomik özellikleri tarafından şekillenmesini sağlar.Dolayısıyla sanatı anlamak için onun yönetimsel ve idari bağlamlarını da bilmeliyiz.Sanat. Kültür. Yönetim., sanat ve kültür yönetimi pratiğini, kurumsal sanat yönetimi ve proje yönetimibağlamında ele alırken kültürün kompleks yapısı, karmaşık bağlantılar arasındaki ağları ve bu bağlamdakültürün yönetimi konusuna ışık tutuyor. Dahası galeriler, müzeler ve tiyatrolar gibi sanat kurumları içinçalışan profesyoneller ve kültür-sanat bağlamında akademik araştırmalar yürüten uzmanları bir arayagetirerek son derece nitelikli bir kılavuz ortaya koyuyor.Her geçen gün genişlemeye devam eden bu çok katmanlı alana giriş niteliğinde eşsiz bir çalışma olanSanat. Kültür. Yönetim.'de yer alan yazarlar, çalıştıkları alanın zenginliğini ortaya çıkarırken alanlarınınkurumsallaşmasına dikkate değer bir katkı sağlıyorlar.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...