Kunduz Toya'nın Maceraları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Kunduz Toya'nın Maceraları" hikaye seti Toya adında küçük bir kunduzun başından geçenmaceraları ve bu esnada hissettiklerini anlatmaktadır. Set, ahlaki değerleri en ince şekilde işlemekleberaber, görselleri de değerlerimize uygun olarak çizilmiş 12 kitaptan oluşmaktadır.7 yaş ve üzeri okuyucuya hitap eden set; çocuklara okuma zevki sunarken onlara alışılmışın dışındaanlatımı ve hikayesiyle kitabı okurken adeta zamandan ve mekandan soyutlanıp hikayenin geçtiğiormanda ya da nehirde hissetmelerini sağlayacak. Bu sayede sevimli kunduz dünyasında maceradanmaceraya koşacaksınız. İçindeki çizimlerin güzelliği ilgi çekmeyle kalmayıp duyguyu okuyucuyatam anlamıyla hissettirecektir.Renkli, ilgi çekici, dinamik kutusuyla; içindeki birbirinden eğlenceli hikayeleri ve eşi benzerigörülmeyecek güzellikteki çizimleriyle okumayı ve kitapları sevdirecek bir hikaye seti olmasınınyanı sıra kitaptaki hikayelerle çocuklara şu alışkanlıklar kazandırılmak istenmektedir:Görev ve Sorumluluk Duygusu, Evrensel Değerler, Ön Yargılı Olmamak, İyilik Yapmak, SağlıklıBeslenmek, Arkadaşlık, Sevgi, Yardımlaşmak ve Paylaşmak...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...