Kur'an-ı Kerim ve Muhtasar Meali; (cami Boy, Sade, Renkli)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Ahmed Husrev hattı Tevâfuklu Kur’ân’ın meâlli hâli olan Muhtasar Meâl, hemen hemenher sahîfesinde, asrımızın imamı Bedîüzzamân Hazretlerinin te’lîf ettiği Risâle-i NûrKülliyâtındaki îzahlarını ilgili âyetlere hâşiyeler halinde vermesinden dolayı sahasındailk ve tek. Muhtasar Meâl, 1930’larda Rumûzât-ı Semâniye isimli eserinde ‘tevâfukluve hâşiyeli’ bir Kur’ân’dan bahseden Bedîüzzamân Hazretleri’nin aynı zamanda tarihîbir vasiye tidir. Bu hâliyle Muhtasar Meâl, okuyanlarla Kur’ân arasında ma’nevî ve sarsılmazbağlar kurmakta, hem Kur’ân’ın göze hitab eden i’câzı olan ‘tevâfuk’ ile kalpâlemini nûrlandırmakta, hem de Kur’ân’ın sonsuz hakîkatlerinden latîf katreler takdîmederek fikir dünyâmıza zenginlik kazandırmaktadır."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...