Kur'an-ı Kerim ve Muhtasar Meali; (Çanta Boy, Yaldızlı, Kılıflı)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Hayrât Neşriyat tecrübesiyle ve güvenilirliğiyle, Hayrât Neşriyat İlmî AraştırmaMerkezinde, Kurân ilimlerinde mütehassıs on kişilik seçkin bir heyet tarafından on yıllıkbir çalışma ile tamamlandı. Ayrıca çeşitli meslek gruplarından yüz kişiye yakın farklı birheyetin bir yılı aşkın yoğun gayretiyle yayına hazırlanan Muhtasar Meâl güvenli, hercihetten zengin hâliy le meâl arayanların tercîhi olmuştur. Ehl-i sünnet itikad ve ameldüstûrlarına hassasiyet gösterilerek hazırlanan Muhtasar Meâl; doyu rucu, lâfza uygunve anlaşılır oluşu, zengin tefsîr desteği ile yapılan îzahları, geniş ve kullanışlı indeksleri,çok gayeli sûre fihristleri, eserde geçen mevkileri gösteren harîtası, secâvendlerlealâkalı açıklamaları, Kurân-ı Kerîmi tanıtan orijinal ve kısa metinleri ve daha pek çokhusûsiyeti ile engin bir hazînenin anahtarı hüviyetinde."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...