Kur'an-ı Kerim'de Geçen Peygamber Kıssaları Hikayeleri Duaları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kainattaki tüm isimlerin sebebi, ilk secde, ilk hata, ilk tevbe sahibi Hazreti Adem...İnsanlık tarihinde ilk defa dikiş diken, hikmetli nasihatleri olan, çok ibadet eden kalemle ilk yazı yazan, yıldızlar ve hesap ilmini bilen Hazreti İdris...İlk gemiyi inşa eden, insanlığın ikinci babası Hazreti Nuh...Kayalardan yapılmış evlerde oturan ancak inkardan vazgeçmeyen kavmi, duası ile alt üst ettiren Hazreti Hud...Birçok peygamberin atası, ömrü boyunca evlat hasreti çeken Hazreti Yakub...İnsanların en güzeli, rüya tabircisi, önce zindanı yaşayıp sonra sultan olan, iffet timsali Hazreti Yusuf....Hikmeti, sözleri ile kendisine "Hatibü'l Enbiya" denilen Hazreti Şuayp...Mal ve servete köle olup ilahlık taslayan Firavunun sarayında büyüyüp onu mucize asası ile alt eden Hazreti Musa...Hazreti Musa'nın can yoldaşı ve kardeşi Hazreti Harun...Zikri ile dağların ve kuşların emrinde olduğu, demire şekil veren, en güzel sesli, bir gün oruç tutan bir gün tutmayan Hazreti Davud...Hastalığa, yokluğa karşı sabrın en büyük timsali Hazreti Eyyub....Tevbe, istiğfar ve zikir ile imtihanları aşan, Zünnun Hazreti Yunus....Babasız dünyaya gelen ve semaya red edilen Hazreti İsa...Ve tüm peygamberlerin kendi nurundan yaratıldığı, alemlerin varoluş amacı, son peygamber Hazreti Muhammed Sallalahu aleyhi ve sellem....
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...