Kur'an-sünnet Kardeşliği; Sünnet İnkarcılarına Cevap

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Sünnet düşmanlığı, İslâm'ı tahrif etmek ve bozmaklaeşdeğerdir. Meşhur zâhidBişr b. el-Hâris el-Hâfî'nin de işaretettiği gibi, "İslâm Sünnet'tir, Sünnet de İslâm'dır." Sünnet'i ortadankaldırmak demek İslam'ı hayattan kaldırmak demektir.Çünkü İslâmî hükümlerin yüzde 80'i Sünnet'e dayanmaktadır.Sünnet'i kabul etmemek demek, bütün bu ahkâmı yok saymakdemektir.Kur'ân'ın tefsiri, yorumu, açılımı demek olan Sünnet, İslâm'ınpratiğe yansımış şeklidir. Peygamber sallallahu aleyhi vesellem'inşâyân-ı hayret olan hayatı, Kur'ân-ı Kerîm'in getirdiğiesaslarıntefsîri ve canlı temsili idi. Onun için Hz. Peygamber'e"Yaşayan Kur'ân", "Yürüyen Kur'ân", "Canlı Kur'ân" denilmiştir.Kur'ân'ı, kendisine indirilen Resûlullahsallallahu aleyhi ve sellem'dendaha iyi anladığını iddia eden, yalnızca yalancıdır. Bunedenle vahyi bize tebliğ edene uymadıkça, Kur'ân'ı hakkıylaanlamış olamayız.O hâlde Resûlullahsallallahu aleyhi ve sellem'inKur'ân'ıntefsiri, açıklaması, yorumu ve Kur'ân'ın pratik hayatta yaşanırhâle getirilmesi demek olan Sünneti'nin, Asr-ı Saadet'te olduğukadar bizim toplumumuz için de geçerli olduğunu kabul etmek,şer'î bir zorunluluktur.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...