Kur'ân'da İlim Kavramı Semantik Analizi

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu çalışmada, Kur'ân-ı Kerim başta olmak üzere, Arap dilinin klasik sözlüklerinde ve cahiliye şirinde "ilim" kelimesinin kullanışı, tümtürevleriyle ele alınarak incelenmiş ve tarih içersinde kavramın kazandığı yeni anlamlar göz önüne alınarak semantik yöntemle analiziyapılmaya çalışılmıştır. Ayrıca söz konusu ilim kavramınınKur'ân-ı Kerim'in bir çeşit açıklaması sayılan hadislerde ki farklı yansımalarıincelenmiş ve Kur'ân-ı Kerim'in bakış açısı ile bu kavramın kazandığı yeni anlamların semantik delaletleri ve cahiliye dönemine mahsus Arapdilinde kullanılmakta olan kelimelerle arasındaki anlam farklılıkları ele alınmıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...