Kur'an'da İnsan Tipleri

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Kulluk için yaratılan insanın, kulluğunun sınav yeri dünyadır. Ve dünya, insanın bu sınavınauygun bir şekilde yaratılmıştır. İmtihan gereği birtakım sıkıntılarla, zorluklarla, engellerledenenmeye tabi tutulmuştur. Dünya ve içindekileri Allah'ın istediği şekilde kullanmasıistenmiş; bunun test edilebilmesi için, istenilenin zıddı olan şeyler de yaratılmıştır. İnsana,helali yapma kabiliyeti verildiği gibi harama düşme zafiyeti de verilmiştir. İyilik yapabilmekabiliyeti verildiği gibi kötülüğe düşme zaafıyla serbestiyeti de verilmiştir. Doğruya yönelmeiradesi verildiği gibi eğri ve yanlış yollar da tanıtılmış ve yanlışa gitme serbestiyeti deverilmiştir...Kur'an, bize, ana olarak dört tip insandan bahsetmiştir; Mü'min, Kâfir, Münafık veMüşrik. Her bir insan tipinin özellikleri detaylı bir şekilde bildirilmiştir. Kim hangi insan tipiözellikleriyle şahsiyetini oluşturursa, Allah katında kütüğünü ona göre yazdırmış olacaktır.Allah katında konumunu, değerini belirlemiş olacaktır. Zira kim hangi özellikleri kendindebarındırıyorsa, o kimliğin sıfatını almış olur.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...