Kur'an'ın Sûfi Yormu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yeryüzüne indirildiği andan itibaren anlam ve yorumlama faaliyetlerinin odağındaolan Kur'an'ı doğru anlamak için tarihi süreçte teşekkül eden çeşitli ekoller, ona farklıaçılardan yaklaşmışlar ve onu anlamak için farklı yöntemler ortaya koymuşlardır.Kendi içlerinde de farklılık arz eden bu yaklaşımlardan zahiri yaklaşıma sahip olanlar,Kur'an'ın manalarını sadece literal anlam ile sınırlayarak ona lafzi anlamın ötesindebir mana verilemeyeceğini belirtmiştir. Çoğunluğu oluşturan diğer kısım ise asılolanın zahir olduğunu ancak bunun ötesinde de manalar bulunabileceğini kabuletmişlerdir. Bu yaklaşıma sahip olanlardan mutasvvıflar, Kur'an'ın, zahirine mutabıkolan ancak sadece ehline açılan ve 'işaret' adını verdikleri bir mana boyutu dahaolduğunu iddia etmişlerdir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...