Kürsüde Bir Ömür; 1964-2002 Yılları Arası

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Daha önce 46 yıllık hukuk adamlığı geçmişimi; yalın, tarafsız, fazla değerlendirme ve yorum yapmadan yazmıştım. Ancak bu tarz bir hatıra, tuzu olmayan yemek gibi oldu. Halbuki bu yüce meslek öyle yapılıp geçilecek bir vazife değildir. İnsanların hayatlarında derin izler bırakacak olan her kararın sonuçlarının derinliğine düşünülmesi zaruridir. Bu sebeple burada; yaşadığım vak'aları anlattıktan sonra bu hadiseyle alakalı olarak, hukuki neticeler yanında, sosyal ve ahlaki bazım değer hükümlerinden de söz ettim.Bu kitapla hayatı dolu dolu yaşamış, okuma merakı ve mesleği itibarıyla yaşadığı devri değerlendirme imkanına sahip olmuş bir kişi olarak; gençlere ve vatandaşlara tavsiye ve telkinlerde bulunmak istedim.Eğitimde ahlakın yeri hakkında değerlendirmeler yapmaya çalıştım. Bu gün ihmal edilen bu konunun, yetişen gençlik üzerindeki etkisi herhalde tartışılamaz. Ben bundan mahrum olmanın sonuçlarına temas ettim.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...