Kurtuluş Savaşının Çocuk Kahramanları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Düşman Anadolu kapısına dayandığında ve güzel yurdumuzu işgal ettiğinde, cihadın farz-ı ayn olduğunu görenbu yurdun kahraman çocukları cepheye koştu. 7 yaşında olan da vardı, 10, 16, 17 yaşlarında olan da... Bıyıklarıhenüz yeni terlemiş nevcivanlar da vardı. Onlar İ'la-yı kelimetullah için, bu vatanda Ezan-ı Muhammeditninokunması, ayyıldızlı bayrağın hür bir şekilde dalgalanması, geride bıraktıklarının can, mal ve namus emniyetiiçin canlarını feda ettiler. Anadolu'nun dört bir yanındaki liseler iki-üç yıl boyunca mezun veremedi. Zira bütüntalebeleri şehit olmuştu. Bu kitapta Kurtuluş Savaşı'nın çocuk kahramanlarından bazılarının hikâyeleriniokuyacaksınız. Bugünün kahraman ruhlu çocukları, dünün kahramanlarını tanımalı. Tanımalı ki, bu vatanın
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...