Kutlu Bir Diriliş

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İnsanlara mutluluk dağıtan ünlü bir psikolog iken, hatalarım beni hızla uçurumun kenarına getirmişti.Gözümü kapayınca gördüğüm tek şey korkunç kâbuslardı. Bu ızdıraba daha fazla dayanamayarak sandalyeye çıktım, ipi boğazıma geçirdim.Ölümün ürkütücü ve soğuk yüzünü iliklerime kadar hissettiğim o anda, esrarlı bir masal kahramanı gibi karşıma çıktı.Kalbe hem korku hem de ümit veren etkileyici duruşuyla,Sen Evlâd-ı Resul'sün, dedi. Peygamber soyundan gelen biri nasıl intihar eder? Şimdi in aşağı!"Karanlıkları delen keskin bakışıyla, elindeki kırmızı ciltli Sözler isimli kitabı göstererek,Bu Kur'ân tefsirini oku, dedi. Sonra seninle uzun bir yolculuğa çıkacağız."Kendimden geçmişçesine ipi boğazımdan çıkardım ve titreyen hâlimle sandalyeden indim.Bir yıldırım hızıyla gelip, karanlık dünyama yeni bir ruh üfleyen bu adam kimdi?***Nefes kesen yaşanmış bir hikâyeyle, Bediüzzaman Said Nursî gerçeğini yeni bir bakışla okumak ister misiniz?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...