Kutlu Doğum Haftası (12 - 17 Ekim 1989)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bilindiği gibi dünya nüfusu içerisinde müslümanların adedi bir milyarı geçmiştir. Bu rakamın süratle daha da artacağı kesindir. Yeryüzünde ezan sesinin ulaşamadığı yer hemen hemen yok gibidir. Dünya'da bu kadar taraftarı olan ve taraftarları adedinin artma şansı açık bulunan bir dinin tebliğcisinin, Peygamberinin vesile kılındığı hizmetin önemiyle, yeryüzünde ilahi düşünceyi hakim kılmak için verdiği mücadelenin büyüklüğüyle ve ümmetinin çokluğuna mütenasip bir program zenginliğinde anılması gerektiği inancındayız. Diyanet İşleri Başkanlığı hizmetlerini desteklemek maksadı ile 1975 yılında kurulan Vakfımız'ın tertiplediği Kutlu Doğum Haftası, Vakfımız'ın aynı zamanda kültürümüze, şerefli bir hizmeti olacaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...